سالت اسپری

 

 

مشخصات فنی محصول

1080 لیتر حجم محفظه
PVC جنس محفظه اصلی
استیل ضدزنگ 304 جنس بدنه
220 ولت ورودی
25-80 با دقت 0.1 درجه کنترل دما
1 ثانیه دقت کنترل زمان
2 درجه یکنواختی دما
220 ولت 10 آمپر برق ورودی
 • موارد استفاده

  آزمون افشانه نمک

  آزمون افشانه نمک (یا تست سالت اسپری یا تست اسپری نمک) یک روش استاندارد تست خوردگی است که برای بررسی مقاومت مواد و پوشش‌های به کار رفته برای ممانعت از خوردگی استفاده می‌شود. معمولاً مواد مورد آزمایش فلزی بوده و با یک لایه سطحی که برای فراهم آوردن درجه‌ای از محافظت خوردگی در نظر گرفته شده پوشش داده شده‌ است. افشانه نمک یک روش سریع آزمون خوردگی می‌باشد که حمله‌ای خورنده را به نمونه‌های پوشش داده شده به منظور ارزیابی پوشش استفاده شده صورت می‌دهد. محصولات خوردگی بعد از مدت زمان از قبل تعیین شده ارزیابی می‌شوند. مدت زمان آزمون بستگی به مقاومت پوشش به رفته دارد. معمولاً هرچه مقاومت پوشش بیشتر باشد، زمان آزمایش بیشتر خواهد بود. آزمون افشانه نمک یکی از متداول‌ترین و قدیمی‌ترین آزمون‌های خوردگی می‌باشد.

 • بخش های مختلف دستگاه

  اجزای دستگاه افشانه نمک

  دستگاه شامل سه بخش کلی است:

  • ۱-محفظه اصلی که شامل نگه­دارنده، سنسور دما و رطوبت، نازل پاشش، سیستم چرخش هوا، المنت حرارتی، کنترل فشار باد ورودی، برج رطوبت و درب شفاف است. این محفظه از جنس PVC ساخته شده که مقاومت بالایی در برابر خوردگی در محیط­های اسیدی و بازی دارد.
  • ۲-محفظه ذخیره آب نمک که از جنس PVC ساخته شده و مجهز به هم­زن و فیلتر آب جهت جلوگیری از ورود آلودگی به سیستم اسپری و نازل است.
  • ۳-سیستم کنترل که شامل کنترل­کننده دمای محفظه و محلول، تایمر، کنترل سیکل کاری دستگاه، نمایشگر و سایر اجزای کنترلی دستگاه است.

         تلفن همراه :۰۹۱۸۳۶۶۰۹۷۱- ۰۹۱۲۹۶۷۷۱۴۳

           تلفن : ۸۶۰۹۳۴۱۰-۰۲۱

آدرس : کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، ساختمان شماره ۲، طبقه همکف، واحد ۱۱۵

تمامي حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به شرکت ساختارشناسان نوآوران شاهین میباشد.©
تمامي حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به شرکت ساختارشناسان نوآوران شاهین میباشد.© - Enfold Theme by Kriesi